Wieszak na ubrania

http://katalizatory-lodzkie.pl/ Zobacz płyn ergolid do układów chłodniczych

Zdarza się, w aucie musimy przewozić na przykład garnitur lub sukienkę i bardzo nie chcemy, aby coś się nam pogniotło. Można tego w miarę łatwo uniknąć, kupując specjalny model wieszaka, który można umieścić z tyłu fotela.

Dzięki niemu mamy pewność, że elementy odzieży znajdują się w jednym miejscu, nie ograniczają w żaden sposób widoczności i nie będą pogniecione nawet po wielu przejechanych kilometrach. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż układanie garnituru lub sukni na tylnej półce auta.

Dobrej jakości wieszak nie kosztuje wiele, więc stać na niego każdego kierowcę. Kupując od razu dwa wieszaki, możemy umieścić je z tyłu dwóch przednich foteli.

Jeśli para udaje się na wesele, to idealne rozwiązanie – garnitur oraz sukienka będą utrzymane w idealnej kondycji przez całą podróż. Niektóre modele takich wieszaków można również umieścić w tylnej części samochodu z boku – to dobre rozwiązanie, jeśli nie wieziemy ze sobą dodatkowych pasażerów, ale pierwsza z opisanych opcji wydaje się lepsza.