Typowe auto dla chłopaka

folie.gpl24.com http://katalizatory.pro/katalizatory/peugeot-307

Młodzi kierowcy płci męskiej to ważna grupa konsumentów na rynku motoryzacyjnym. Przede wszystkim jeśli chodzi o rynek wtórny. Mimo że chłopacy w wieku około dwudziestu lat mogą różnić się charakterem, temperamentem czy choćby znajomością zagadnień motoryzacyjnych, to jednak auta kupowane przez młodych męskich kierowców są z reguły dość podobne. Jak wygląda typowe auto dla chłopaka?

Po pierwsze, samochód musi mieć odpowiednie osiągi. Przy bardzo ograniczonym budżecie sprawa ta schodzi na dalszy plan. Jeśli jednak gotówka nie jest aż tak dużym problemem, to dobre przyspieszenie oraz prędkość maksymalna grają ważną rolę podczas zakupów.

Po drugie, wygląd auta musi być zbliżony do samochodów sportowych. Młodzi kierowcy uwielbiają dynamiczną linię i agresywny design. Żaden chłopak nie lubi czuć się jak w aucie rodzinnym. Na to jeszcze przyjdziesz czas za kilka lat.

Po trzecie, stan techniczny aut z reguły nie jest zbyt dobry. To często samochody kilkunastoletnie lub nawet ponad dwudziestoletnie. Takie auto miało już kilku właścicieli i pewnie zaliczyło niejedną stłuczkę. Dlatego od właściciela wymaga regularnych napraw i przeglądów.