Trzydrzwiowy Ford Focus 1.6

www.teatrpolonistyki-uw.pl maszyny merlo http://www.danoil.pl/

Jeśli kupujesz pierwsze auto, prawdopodobnie model trzydrzwiowy będzie jak najbardziej na miejscu. W końcu zazwyczaj będziesz jeździć sam lub z dziewczyną. W obu wypadkach to, jak wygodnie wchodzi się na tył samochodu nie ma dużego znaczenia. Tylna kanapa będzie służyć raczej jako dodatkowe miejsce bagażowe.

Jednym z najlepszym modeli trzydrzwiowych jaki możesz wybrać jest Ford Focus 1.6. Cena używanego Focusa w dobrym stanie nie będzie przekraczać 7-8 tysiecy złotych. Focus kojarzony jest z solidnymi samochodami, które nie sprawiają problemów nawet któremuś z kolei właścicielowi.

Focus jako auto dla młodego kierowcy ma wiele zalet. Wspomniana niska awaryjność to najważniejsza z nich. Druga, niemal tak samo istotna mocna strona do dostępność części i ich niewysoka cena. Nawet jeśli coś się zepsuje, samochód naprawisz szybko i stosunkowo niedrogo. Średnie spalanie wynosi około 7,5 litra / 100 km. Dla jednych to wynik bardzo dobry, najbardziej oszczędni jednak mogą chcieć szukać auta, które spala jeszcze mniej. Moc silnika Focusa 1.6 to 100 koni mechanicznych.