Toyota Celica 1.8

Przeglądy rejestracyjne robi Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Warszawa Włochy

Toyota Celica to marka dobrze znana m.in. fanom tunignu. Auto jednak doskonale sprawdzi się w przypadku każdego młodego kierowcy, nawet takiego, który znaczenie słowa „tuning” musiałby szukać w słowniku. Jakie zalety ma Celica 1.8?

Po pierwsze, auto bardzo dobrze się prezentuje. Wiekowość tego modelu zupełnie nie razi, a samochód jest ceniony jako jeden z klasyków motoryzacji. Auto w dobrej cenie można dostać już za kilka tysięcy złotych. W zamian otrzymujesz produkt solidnej marki i możesz liczyć na doskonałą trwałość. Co nie oznacza, że nie możesz kupić samochodu w złym stanie technicznym. Nawet samochody marek takich jak Toyota, jeśli nie są zadbane, mogą grozić wieloma usterkami i niskim bezpieczeństwem jazdy.

Celica 1.8 może też poszczycić się niewysokim spalaniem, a to oznacza, że to wybór wręcz idealny dla młodych kierowców, którzy nie dysponują zbyt dużym budżetem. Celica w wersji 1.8 ma tez całkiem przyzwoitą moc silnika – 116 KM powinno zadowolić większość młodych kierowców. O dziwo, koszty naprawy tego japońskiego auta nie są bardzo wygórowane, jak można by się tego spodziewać.