Samochodowa lodówka

Analizator spalin spełniający wszelkie normy europejskie Ekspresowe paczki do usa w niskiej cenie

Jadąc na kemping lub całodniowy wypad za miasto warto zabrać ze sobą wałówkę. To normalne, że ciepły letni czas sprzyja piknikom na łonie natury.

Jeśli mamy sprawny i pojemny samochód, taki wyjazd staje się czystą przyjemnością, ale opłaca się pomyśleć o pewnych dodatkowych elementach wyposażenia. Z pewnością jednym z nich może być mobilna, turystyczna lodówka, która podłączona do gniazda zapalniczki może bardzo efektywnie utrzymywać napoje oraz żywność w odpowiednio niskiej temperaturze.

Nie jest to drogi gadżet, a bywa szalenie użyteczny. Średnia pojemność turystycznych lodówek waha się pomiędzy 20 a 30 litrów, choć nie ma sztywnych wartości, które byłyby uniwersalne.

Generalnie doświadczenie uczy, aby kupić nieco większy model, bo dzięki temu więcej ze sobą zabierzemy. Najczęściej narzeka się na to, że lodówki są za małe niż za duże.

Mając odpowiednio długi przewód możemy umieścić lodówkę w bagażniku, o ile nie jest on wypełniony innymi przedmiotami. Ewentualnie może się ona znaleźć w tylnej części auta.