Nissan Almera GTi

http://rentis.pl/wynajem-samochodow/elblag.html http://katalizatory.pro/katalizatory/biala-podlaska

Co jest Twoim priorytetem podczas szukania pierwszego auta? Jeśli stawiasz na dobre osiągi oraz trwałość samochodu to doskonałym wyborem będzie Nissan Almera GTi. Japończyk potrafi zadziwić przyspieszeniem. „Setkę” w Almerze osiągniesz już po 8,2 sekundy. W dodatku auto cechuje się doskonałą żywotnością – jak na dobrą, japońską markę przystało.

A co z ceną? Nissana Almerę GTi znajdziesz już w cenie 6 – 7 tysięcy złotych. To niedużo jak na tak solidne auto. Co nie zmienia faktu, że kupując tanio używany samochód powinieneś zwrócić baczną uwagę na stan techniczny auta. Może się zdarzyć, że karoseria będzie w połowie zardzewiała, a hamulce to tylko nieruchome rekwizyty.

Niemniej jednak, dobrze utrzymana Almera GTi na pewno będzie dobrym zakupem. Choć warto wspomnieć również o słabej stronie takiego wyboru. Jako, że Nissan to marka japońska, dostępność części w naszym kraju jest stosunkowo niska. Oznacza to, że każda naprawa będzie zdecydowanie bardziej kosztowna niż w przypadku aut z podobnego rocznika ze znaczkiem Fiata czy Volkswagena. Naprawy mogą się też przedłużać.