Kupić auto po tuningu?

http://katalizatory-swietokrzyskie.pl/ostrowiec-swietokrzyski.html Analizator spalin spełniający wszelkie normy europejskie

Po serii „Szybkich i wściekłych” oraz serii gier komputerowych „Need for Speed” na świecie zapanowała moda na tuning aut. Oczywiście wielu kierowców upgrade’owało samochody wizualnie i technicznie już znacznie wcześniej. Teraz jednak tuning trafił do powszechnej świadomości i spodobał się wielu młodym kierowcom, którzy mają zamiar kupować swoje pierwsze w życiu auta. Należysz do takich tuningowych entuzjastów? To świetnie. Jednak pamiętaj, by nie kupować samochodu już tuningowanego. Na takiej operacji możesz tylko stracić.

W pierwszej chwili zakup przerobionego samochodu może się wydawać świetnym pomysłem. Nie dość, że masz nowy samochód, to jeszcze możesz się cieszyć rozmaitymi dodatkami czy lepszymi osiągami. Niestety ta zaleta jest przyćmiona przez dużą wadę – auto najprawdopodobniej będzie solidnie wyeksploatowane.

Jeśli widzisz, że już na zdjęciach w aukcji internetowej auto ma kolorowe felgi czy spoiler albo przerobioną maskę tak, by lepiej chłodziła stuningowany silnik, lepiej zainteresuj się innym samochodem. Najprawdopodobniej właściciel tego auta nie oszczędzał samochodu.