Kabriolet Renault Megane 2.0

www.estomatolog.com.pl oleje silnikowe Przegląd rejestracyjny stacjakontroli-mokotow.pl w Warszawie na Mokotowie

Sposoby na to, by zdobyć kilka punktów szacunku wśród znajomych jest wiele. Jeśli chcesz to zrobić wraz z zakupem nowego auta, powinieneś postawić na nowoczesny, sportowy design lub dobre osiągi auta. Ale jest też alternatywne rozwiązanie. Kup kabriolet. Niedrogi Renault Megane 2.0 sprawdzi się w tej roli znakomicie.

Jakie są zalety posiadania kabrioletu nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Podróżowanie z wiatrem targającym włosy to doświadczenie znacznie przyjemniejsze od siedzenia pod dachem w zamkniętym aucie. Kabriolet Megane to dobre rozwiązanie dla miłośników stylu, którzy nie dysponują zbyt dużym budżetem. Siedem tysięcy powinno wystarczyć, by zakupić model w dobrym stanie.

Taki zakup ma też pewne wady. Liczyć trzeba się na pewno z tym, że auto będzie co jakiś czas wymagało wizyt w warsztacie. Megane nie ma zbyt trwałego zawieszenia. Kierowcy zwykli narzekać także na jakość elektroniki w aucie. Poza tym, wypadałoby zadbać o to, by dach zawsze działał jak należy. Tu niestety też przytrafiają się awarie. Na pocieszenie warto dodać, że dostępność części do Megana jest dobra, więc naprawy nie będą bardzo kosztowne.