BWM serii 3

http://www.danoil.pl/ przeglądy i stacja kontroli pojazdów Warszawa

BWM zdecydowanie nie kojarzy się z tanimi markami. Za to budzi skojarzenia z luksusem, dobrym gustem a także typowo męskim podejściem do motoryzacji. Oczywiście nowe BMW nie będzie właściwym wyborem dla młodego kierowcy z racji zaporowej ceny. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by rozejrzeć się za modelami liczącymi już sobie parę lat.

Niektóre modele BMW to prawdziwe klasyki. To samochody, które z wiekiem niemalże zyskują na wartości. Nawet dwudziestoletnie, ale zadbane BMW po prostu wygląda dobrze. To klasa sama w sobie.

Jeśli na pierwsze auto chcesz wyłożyć kilka tysięcy złotych, dobrym pomysłem będzie zakup modelu serii 3. Szczególnie godny polecenia jest BMW E30. Mimo sędziwego wieku, auto w wersji 318 is może poszczycić się 136 KM.

BMW ma wiele zalet, ale ma też jedną wadę – niestety pali stosunkowo dużo. Z tego powodu nie będzie to dobry wybór dla osób szukających oszczędności. Poza tym, kupując dwudziestoletnie auto koniecznie zwróć uwagę na stan układu hamulcowego, a także elementów nośnych nadwozia. Auto zjadane przez rdzę raczej nie zrobi na nikim wrażenia a do tego jazda będzie niebiezpieczna.